Archivní víno k výročí

Proměňte oslavu mimořádného výročí v nezapomenutelný zážitek. Darujte oslavenci archivní víno, které potěší díky symbolické hodnotě ukryté v ročníku nejen milovníky vína. Dlouhá léta zrání v optimálních podmínkách pomohlo k tomu, aby vzniklo archivní víno harmonické chuti a vytříbené vůně.

Víte, že nejstarší dochované víno, které se dosud ochutnalo, pochází z francouzské vinařské oblasti Arbois? Láhev vína z roku 1774 byla uložena k archivaci v podzemním sklepě, a teprve v roce 1994 došlo k jejímu otevření a ochutnání. A jak 220 let staré víno chutnalo? Podle znalců převládaly v chuti vína tóny skořice, kari a vanilky.

Víno staré téměř 250 let vám sice nabídnout nemůžeme, místo toho u nás ale najdete archivní vína stará až 90 let. 

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Láhev proto doporučujeme vložit do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 2 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A oslava výročí je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 90.–99. výročí doručit přímo oslavenci? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den výročí.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!

 

Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme dárek k výročí, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 28 - 328 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 28 - 328 položek celkem