Archivní víno k 40. - 49. výročí

K oslavě významné životní události patří výjimečné víno. Inspirujte se a darujte jedinečné archivní víno, která ve svém ročníku ukrývá symbolickou hodnotu. Láhev archivního vína vložte do dárkové krabice a přidejte osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení umíme doručit expresně přímo oslavenci!

Jak vybrat archivní víno k 40.–49. výročí (a u nikoho si ro nerozlít)

Archivní víno k výročí vyberete snadno a rychle podle ročníku, odrůdy nebo země původu. Mezi nejprodávanější ročníková vína patří vyhlášená italská vína Barolo a Barbaresco a francouzská vína z oblasti Bordeaux. K mimořádně úspěšným ročníkům patří bordeauxská vína z roku 1977, kterých se kvůli rozmarům počasí urodilo jen velmi omezené množství.

francouzské víno z bordeaux

Archivní víno si nejlépe vychutnáte při speciálních příležitostech, jako výročí seznámení a svatby nebo jiné životní události. K objednávce doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína, který zabrání poškození korku, a dárkový box na jedno, dvě nebo tři láhve vína.

Co když oslavence příliš dobře neznáte? Vsaďte na jistotu a oslňte ho degustační sadou vín nebo dárkovým poukazem na víno dle vlastního výběru. 

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Vložte ho proto do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A oslava výročí je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 40.–49. výročí doručit své drahé polovičce, rodičům nebo třeba obchodnímu partnerovi? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den výročí.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme dárek k výročí, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Stránka 1 z 3 - 34 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 34 položek celkem