Archivní víno k narozeninám

Významná životní událost si žádá výjimečné víno. Dejte si s jeho výběrem záležet a zvolte archivní víno z roku narození oslavence. Originální a osobitý dárek k 18., 50. nebo třeba 85. narozeninám doporučujeme zabalit do dřevěného boxu vystlaného slámou a přidat k němu osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Ročníkové víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci. 

Archivní víno si nejlépe vychutnáte při speciálních příležitostech, jako jsou kulatiny, výročí nebo jiné životní události. K objednávce doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína, který zabrání poškození korku, a dárkový box na jedno, dvě nebo tři láhve vína.

Co když oslavence příliš dobře neznáte? Vsaďte na jistotu a oslňte ho degustační sadou vín nebo dárkovým poukazem na víno dle vlastního výběru. 

Archivním vínům sluší dárkové balení

Pokud jste někdy zkoušeli zabalit láhev vína do dárkového papíru, jistě nám dáte za pravdu, že výsledek ani zdaleka neodpovídá vynaloženému úsilí. Možná si říkáte, že to zachrání dárková taštička za 20 korun. My bychom vám ale doporučili vložit archivní víno do luxusního dřevěného boxu vystlaného slámou, ve kterém tekutý dárek nerozbijete a předáte opravdu se vší parádou.

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 2 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A narozeninová oslava je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k narozeninám doručit přímo oslavenci? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s osobním věnováním přímo v den jeho narozenin.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás proto kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 24 - 288 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 24 - 288 položek celkem