Archivní víno k 50. - 59. narozeninám

K oslavě významné životní události patří výjimečné víno. Inspirujte se a darujte jedinečnou láhev archivního vína, která pochází z roku narození oslavence. Archivní víno vložte do dárkové krabice a přidejte osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení umíme doručit expresně přímo oslavenci.

Jak vybrat dárkové víno k 50.–59. Narozeninám (a u nikoho si to nerozlít)

Nemusíte být someliér, abyste dokázali vybrat kvalitní archivní víno. Sháníte-li víno k narozeninám, budete se nejspíše orientovat podle ročníku, případně země původu. A jakou barvu vína zvolit? 

Z červených vín můžeme doporučit Cabernet Sauvignon, Merlot a Pinot Noir. Výborný potenciál zrání mají také červená vína z odrůd Nebbiolo nebo Sangiovese ze slunného Toskánska. Z bílých vín pak volte ideálně Chardonnay, Riesling nebo odrůdy používané při výrobě sladkých vín Sauternes – Sauvignon a Sémillon.

Archivní víno si nejlépe vychutnáte při speciálních příležitostech, jako jsou kulatiny, výročí nebo jiné životní události. Avšak dlouhá léta zrání se podepisují na stavu etikety i korku, který se při otvírání láhve může lehce rozpadnout a archivní víno tak znehodnotit. Abyste tomu předešli, použijte speciální otvírák na archivní vína.

víno z bordeaux

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Vložte ho proto do elegantní dárkové krabice na víno vystlané saténem nebo do dřevěného dárkového boxu na víno vyplněného slámou. 

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A narozeninová oslava je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 50.–59. narozeninám doručit přímo oslavenci? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den jeho narozenin.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás proto kontaktovat – většinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 5 - 53 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 53 položek celkem