DÁRKY

Sháníte originální dárek k narozeninám, výročí svatby nebo třeba k narození potomka? Darujte svému blízkému luxusní láhev alkoholu v dárkovém balení, degustační sadu vín nebo dárkový poukaz v hodnotě od 500 do 10 000 korun.

Víno, rum nebo whisky v dárkovém balení vám doručíme do 3 pracovních dnů. Pokud ale řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám objednávku doručíme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne.

Přejete si dárek doručit přímo oslavenci? Napíšte nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárek s věnováním, ostatní doklady najdete ve svém e-mailu. 

Archivní víno jako dárek

Chcete oslavence potěšit jeho oblíbeným vínem? Využijte příležitosti a překvapte ho archivním vínem z roku jeho narození, které zraje stejně dlouho jako on. Nezapomeňte, že víno se nesluší předávat oslavenci jen tak, zvlášť pokud se jedná o luxusní ročníkové víno. Vložte ho proto do elegantní dárkové krabice vystlané saténem nebo do dřevěného dárkového boxu.

K dárkovému balíčku doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína, který zabrání zničení korku, a ručně foukanou sklenici české výroby, ve které dokonale vyniknou všechny chutě a vůně lahodného nápoje. 


Nevíte si s výběrem toho pravého dárku rady? Zavolejte nám na telefonní číslo 737 050 950 nebo napište. Společně vymyslíme dárek, který vykouzlí úsměv na tváři! 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 29 - 337 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 29 - 337 položek celkem