Archivní víno k 80. - 89. narozeninám

Proměňte oslavu životního jubilea v nezapomenutelný zážitek. Darujte oslavenci archivní víno z hroznů, které uzrály v roce jeho narození. Více než 80 let v optimálních podmínkách stačilo k tomu, aby vzniklo archivní víno harmonické chuti a vytříbené vůně.

Luxusní láhev archivního vína vložte do dárkové krabice vystlané slámou a přidejte osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci!

Čím se vyznačují archivní vína k 80.–89. narozeninám

Co láhev, to originál. Archivní vína k 80.–89. narozeninám už dnes patří k raritám, což se podepsalo i na jejich vyšší ceně. Do současnosti se jich dochovalo naprosté minimum – máte tak jedinečnou možnost obdarovat své rodiče nebo prarodiče vínem, které vlastní jen pár vyvolených.

Na chuti a vůni ročníkových vín z 30. let minulého století se podepsalo zejména počasí, půda a doba i způsob archivace. Každá lahev vína z této doby proto vypovídá mnohé o tom, kde a za jakých podmínek byly hrozny pěstovány a jak bylo víno uskladněno. 

Archivní víno si nejlépe vychutnáte při speciálních příležitostech, jako jsou kulatiny, výročí nebo jiné životní události. Upozorňujeme ale, že dlouhá léta zrání se podepisují na stavu etikety a také korku, který se při otvírání láhve může lehce rozpadnout a archivní víno tak znehodnotit. Abyste tomu předešli, použijte speciální otvírák na archivní vína.

otvírák na archivní vína

 

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Vložte ho proto do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A narozeninová oslava je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 80.–89. narozeninám doručit přímo oslavenci? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den jeho narozenin.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás proto kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Záznamy nebyly nalezeny...