Archivní víno k 30. - 39. narozeninám

Významná životní událost si žádá výjimečné víno. Dejte si s jeho výběrem záležet a zvolte archivní víno z roku narození oslavence. Originální a osobitý dárek k 30.–39. narozeninám doporučujeme zabalit do dřevěného boxu vystlaného slámou a přidat k němu osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Ročníkové víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci.

Jak vybrat dárkové víno k 30.–39. Narozeninám (a u nikoho si to nerozlít)

Archivní víno k 30.–39. narozeninám vyberete snadno a rychle podle ročníku, odrůdy nebo země původu. Mezi nejprodávanější ročníková vína patří francouzská vína z oblasti Bordeaux a Burgundska nebo vyhlášená italská vína Barolo a Barbaresco.

TIP: K objednávce doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína, který zabrání poškození korku, a dárkový box na jedno, dvě nebo tři láhve vína.

Co když oslavence příliš dobře neznáte? Vsaďte na jistotu a oslňte ho degustační sadou vín nebo dárkovým poukazem na víno dle vlastního výběru. 

Archivním vínům sluší dárkové balení

Láhev archivního vína doporučujeme předávat oslavenci v dárkovém balení. Pro unikátní vína z archivu se výborně hodí dřevěný box na víno vyplněný slámou.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

 

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A narozeninová oslava je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 30.–39. narozeninám doručit přímo oslavenci? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s osobním věnováním přímo v den jeho narozenin.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás proto kontaktovat většinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 4 - 38 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 38 položek celkem