Archivní víno k 40. - 49. narozeninám

Kdo by nechtěl ochutnat víno z roku svého narození? Dopřejte svým blízkým jedinečný zážitek a potěšte je vínem, které zrálo stejně dlouho jako oni. Láhev archivního vína vložte do dárkové krabice a přidejte osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci.

Jak vybrat dárkové víno k 40.–49. Narozeninám (a u nikoho si to nerozlít)

Archivní víno k narozeninám vyberete snadno a rychle podle ročníku, odrůdy nebo země původu. Mezi nejprodávanější ročníková vína patří francouzská vína z oblasti Bordeaux a vyhlášená italská vína Barolo a Barbaresco.

TIP: K objednávce doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína, který zabrání poškození korku, a dárkový box na jedno, dvě nebo tři láhve vína.

Co když oslavence příliš dobře neznáte? Vsaďte na jistotu a oslňte ho degustační sadou vín nebo dárkovým poukazem na víno dle vlastního výběru. 

Archivním vínům sluší dárkové balení

Láhev archivního vína doporučujeme nejprve vložit do dárkového obalu. Pro unikátní vína z archivu se výborně hodí dřevěný dárkový box na víno vyplněný slámou.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A narozeninová oslava je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 40.–49. narozeninám doručit přímo oslavenci? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s osobním věnováním přímo v den jeho narozenin.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás proto kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 4 - 46 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 46 položek celkem