Archivní víno k 70. - 79. narozeninám

Archivní víno potěší obdarovaného hned dvakrát. Poprvé při předání a podruhé při ochutnávce, kdy se konečně projeví potenciál vína, který se rozvíjel více než 70 let. Láhev archivního vína z roku narození oslavence vložte do dárkové krabice a přidejte osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci. 

Jak vybrat dokonalé víno k 70.–79. narozeninám (a u nikoho si to nerozlít)

Jak postupovat při výběru dárkového vína? Orientovat se můžete nejen dle ročníku, ale také barvy vína nebo jeho původu. Obecně lze říci, že muži si spíše pochutnají na suchém červeném vínu, zatímco ženy dají přednost dezertním vínům bílé barvy. Přihlédnout ale můžete také k ročním obdobím – v zimě se doporučuje pít víno červené, které krásně zahřeje, naopak v létě je ideální čas na sklenku bílého.

Hvězdou mezi archivními víny jsou vína francouzská – konkrétně vína z oblasti Bordeaux.

Pokud si výběrem vína nejste jistí, vytvořte oslavenci dárkovou sadu červeného a bílého vína nebo mu nechte doručit dárkový poukaz na víno dle jeho výběru.

Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. I nám záleží na tom, abyste při výběru dárkového vína nešlápli vedle. Neváhejte nás proto kontaktovat – veškerá vína z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme.

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Vložte ho proto do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A narozeninová oslava je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 70.–79. narozeninám doručit přímo oslavenci? Ani to není problém. Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den jeho narozenin.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás proto kontaktovat – většinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem