Archivní víno k 90 a více let

Proměňte oslavu životního jubilea v nezapomenutelný zážitek. Darujte oslavenci archivní víno z hroznů, které potěší díky symbolické hodnotě ukryté v ročníku nejen milovníky vína. Více než 90 let v optimálních podmínkách stačilo k tomu, aby vzniklo archivní víno harmonické chuti a vytříbené vůně.

Víte, že nejstarší dochované víno, které se dosud ochutnalo, pochází z francouzské vinařské oblasti Arbois? Láhev vína z roku 1774 byla uložena k archivaci v podzemním sklepě, a teprve v roce 1994 došlo k jejímu otevření a ochutnání. A jak 220 let staré víno chutnalo? Podle znalců převládaly v chuti vína tóny skořice, kari a vanilky.

Víno staré téměř 250 let vám sice nabídnout nemůžeme, místo toho u nás ale najdete archivní vína stará až 90 let. 

Čím se vyznačuje archivní víno k 90.–99. narozeninám

Co láhev, to originál. Archivní vína z 20.–30. let minulého století jsou dnes již skutečnou raritou, která obohatí každý vinařský sklípek. Nejlépe si je vychutnáte při speciálních příležitostech, jako jsou kulatiny, výročí nebo jiné životní události. 

Upozorňujeme ale, že dlouhá léta zrání se podepisují na stavu etikety a také korku, který se při otvírání láhve může lehce rozpadnout a archivní víno tak znehodnotit. Abyste tomu předešli, použijte speciální otvírák na archivní vína.

otvírák na archivní vína

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Vložte ho proto do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A narozeninová oslava je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 90.–99. narozeninám doručit přímo oslavenci? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den jeho narozenin.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás proto kontaktovat většinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem