Archivní víno k 60. - 69. narozeninám

Potěšte své blízké originálním dárkem k 60.–69. narozeninám a darujte jim archivní víno z roku jejich narození. Láhev archivního vína, které zrálo více než 60 let v optimálních podmínkách, vložte do dárkové krabice vyplněné slámou a přidejte osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci!

Stejná vinice, odrůda i postup zpracování každoročně přinesou naprosto jiný výsledek. Pokud se k tomu ještě přidá různě dlouhá doba zrání, zjistíte, že každá láhev archivního vína je naprostým originálem, který obstojí jako luxusní dárek k 60., 65. i 69. narozeninám.

Jak vybrat dokonalé víno k 60.–69. narozeninám (a u nikoho si to nerozlít)

Nebojte, pro výběr archivního vína nemusíte být žádní znalci. Jestliže hledáte víno k narozeninám, orientovat se budete zejména podle ročníku, případně země původu. Pokud víte, že oslavenec část života strávil na francouzské riviéře nebo každé léto odjíždí za sluncem do Itálie, můžete se při výběru zaměřit na vína z těchto vinařských regionů a zaručeně nešlápnete vedle. 

Co když oslavence příliš dobře neznáte? Vsaďte na jistotu a oslňte ho degustační sadou vín nebo dárkovým poukazem na víno dle vlastního výběru. 

Záleží nám na tom, abyste se trefili do chuti oslavence. Neváhejte nás proto kontaktovat – většinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme.

Luxusním vínům sluší dárkové balení

Víno se nesluší předávat oslavenci jen tak, zvlášť pokud se jedná o luxusní ročníkové víno. Vložte ho proto do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A narozeninová oslava je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 60.–69. narozeninám doručit přímo oslavenci? Ani to není problém. Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den jeho narozenin.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás proto kontaktovat – většinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Stránka 1 z 4 - 41 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 41 položek celkem