Archivní víno k 18. - 29. narozeninám

Když je člověk mladý, důvod k oslavě se vždycky najde. Zejména významné životní milníky, jako je dosažení plnoletosti nebo 25. narozeniny, si přímo říkají o nevšední dárek. Inspirujte se a darujte jedinečné archivní víno, které pochází z roku narození oslavence. Láhev archivního vína vložte do dárkové krabice vystlané slámou a přidejte osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci.

Jak vybrat dárkové víno k 18.–29. Narozeninám (a u nikoho si to nerozlít)

Archivní víno k narozeninám vyberete snadno a rychle podle ročníku, odrůdy nebo země původu. Mezi víny k 18.–29. narozeninám vynikají zejména archivní vína ročník 1990–1999, která potěší milovníky sladkých dezertních vín. Mezi jasné favority patří francouzská vína z oblasti Sauternes a Bordeaux.

Archivní víno si nejlépe vychutnáte při speciálních příležitostech, jako jsou kulatiny, výročí nebo jiné životní události. K objednávce doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína, který zabrání poškození korku, a dárkový box na jedno, dvě nebo tři láhve vína.

Co když oslavence příliš dobře neznáte? Vsaďte na jistotu a oslňte ho degustační sadou vín nebo dárkovým poukazem na víno dle vlastního výběru. 

Archivním vínům sluší dárkové balení

Pokud jste někdy zkoušeli zabalit láhev vína do dárkového papíru, jistě nám dáte za pravdu, že výsledek ani zdaleka neodpovídá vynaloženému úsilí. Možná si říkáte, že to zachrání dárková taštička za 20 korun. My bychom vám ale doporučili vložit archivní víno do luxusního dřevěného boxu vystlaného slámou, ve kterém tekutý dárek nerozbijete a předáte opravdu se vší parádou.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A narozeninová oslava je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 18.–29. narozeninám doručit přímo oslavenci? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s osobním věnováním přímo v den jeho narozenin.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás proto kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

 

Stránka 1 z 7 - 80 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 80 položek celkem