Archivní víno k 50. - 59. výročí

Proměňte výročí životní události v nezapomenutelný zážitek. Darujte láhev archivního vína, která potěší díky symbolické hodnotě ukryté v ročníku. Více než 50 let v optimálních podmínkách stačilo k tomu, aby vzniklo archivní víno harmonické chuti a vytříbené vůně.

TIP: Slaví vaši rodiče nebo prarodiče zlatou či smaragdovou svatbu? Potěšte je lahví archivního vína, které zraje krásných 50 nebo 55 let – tedy stejně dlouho jako jejich manželství!

Jak vybrat archivní víno k 50.–59. výročí (a u nikoho si ro nerozlít)

Nemusíte být someliér, abyste dokázali vybrat kvalitní archivní víno. Sháníte-li víno k výročí, doporučujeme orientovat se podle ročníku, případně země původu. Dáte tak dotyčnému najevo, že jste nad dárkem přemýšleli a vybírali ho pečlivě.

Archivní víno si nejlépe vychutnáte při speciálních příležitostech, jako výročí seznámení a svatby nebo jiné životní události. K objednávce doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína, který zabrání poškození korku, a dárkový box na jedno, dvě nebo tři láhve vína.

otvírák na archivní vína

Co když oslavence příliš dobře neznáte? Vsaďte na jistotu a oslňte ho degustační sadou vín nebo dárkovým poukazem na víno dle vlastního výběru. 

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Vložte ho proto do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A oslava výročí je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 50.–59. výročí doručit své drahé polovičce, rodičům nebo třeba obchodnímu partnerovi? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den výročí.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme dárek k výročí, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 5 - 52 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 52 položek celkem