Archivní víno k 80. - 89. výročí

Proměňte oslavu výročí v nezapomenutelný zážitek. Darujte oslavenci archivní víno, které rozvíjelo svůj potenciál dlouhých 80 let. Luxusní láhev archivního vína vložte do dárkové krabice vystlané slámou a přidejte osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci!

Čím se vyznačují archivní vína k 80.–89. výročí

Co láhev, to originál. Archivní vína k 80.–89. výročí už dnes patří k raritám, což se podepsalo i na jejich vyšší ceně. Do současnosti se jich dochovalo naprosté minimum – máte tak jedinečnou možnost obdarovat své rodiče nebo prarodiče vínem, které vlastní jen pár vyvolených.

Na chuti a vůni ročníkových vín z 30. let minulého století se podepsalo zejména počasí, půda a doba i způsob archivace. Každá lahev vína z této doby proto vypovídá mnohé o tom, kde a za jakých podmínek byly hrozny pěstovány a jak bylo víno uskladněno. 

Archivní víno si nejlépe vychutnáte při speciálních příležitostech, jako výročí seznámení a svatby nebo jiné životní události. Dlouhá léta zrání se však podepsala na stavu korku, proto k objednávce doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína. Láhev s ním snadno a lehce otevřete, aniž by došlo k poškození korku a znehodnocení vína.  

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Láhev proto vložte do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A oslava výročí je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 80.–89. výročí doručit své drahé polovičce, rodičům nebo třeba obchodnímu partnerovi? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den výročí.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme dárek k výročí, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Záznamy nebyly nalezeny...