Archivní víno k 1. - 9.výročí

Každé výročí je jedinečné. Podtrhněte jeho význam lahví archivního vína, která obstojí jako originální dárek k výročí svatby, narození dítěte nebo třeba k výročí založení firmy. Ročníkové víno vložte do dárkové krabice a přidejte osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci.

Jak vybrat NEJLEPŠÍ víno k 1.–9. výročí (a u nikoho si to nerozlít)

Kvalitní archivní víno poznáte na první pohled podle údajů na etiketě. Po jejím přečtení byste měli znát odrůdu, původ a stáří hroznů, ze kterých bylo víno vyrobeno. Kromě toho zde můžete nalézt také údaje o technologii výroby a o tom, jak dlouho víno zrálo v sudu či v lahvi.

TIP: Sháníte výjimečný svatební dar? Potěšte novomanžele vínem určeným k archivaci, které poprvé ochutnají až několik let po svatbě. Výborným potenciálem zrání se vyznačují červená vína z odrůd Nebbiolo nebo Sangiovese ze slunného Toskánska. Z bílých vín pak volte ideálně Chardonnay, Riesling nebo odrůdy používané při výrobě sladkých vín Sauternes – Sauvignon a Sémillon.

Luxusním vínům sluší dárkové balení

Díky své symbolické hodnotě obstojí archivní vína jako originální dárek k výročí. Jejich jedinečnost ještě podtrhnete tím, že je vložíte do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A oslava výročí je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 1.–9. výročí doručit své drahé polovičce nebo jím překvapit svého obchodního partnera? Ani to není problém. Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Dotyčnému předáme dárkové víno s věnováním přímo v den výročí.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Nevíte si s výběrem archivního vína nebo dárkového balení rady? Neváhejte nás kontaktovat většinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem