Archivní víno k 10. - 19. výročí

Připomeňte si začátek svého vztahu, svatební den nebo třeba založení firmy archivním vínem, které čekalo na otevření více než 10 let. Vybíráte-li víno jako dárek k výročí, nezapomeňte ho vložit do dárkové krabice a přidat k němu osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Ani to není problém – víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci.

Jak vybrat dokonalé víno k 10.–19. výročí (a u nikoho si to nerozlít)

V případě, že hledáte archivní víno k 10.–19. výročí, orientovat se budete zejména podle ročníku, případně země původu. Vsadit můžete na osvědčená archivní vína z věhlasných vinařských regionů, jako je Bordeaux, Piemont nebo Toskánsko.

TIP: O vínech z Bordeaux jsme napsali samostatný článek, ve kterém mimo jiné zjistíte, která bordeauxská vína se řadí do prestižní klasifikace Grand Cru Classé. 

francouzské víno z bordeaux

Pokud si výběrem vína nejste jistí, vytvořte oslavenci dárkovou sadu červeného a bílého vína nebo mu nechte doručit dárkový poukaz na víno dle jeho výběru.

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Vložte ho proto do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A oslava výročí je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 10.–19. výročí doručit své drahé polovičce nebo jím překvapit svého obchodního partnera? Ani to není problém. Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Dotyčnému předáme dárkové víno s věnováním přímo v den výročí.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Nevíte si s výběrem archivního vína nebo dárkového balení rady? Neváhejte nás kontaktovat většinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme narozeninový dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 6 - 68 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 68 položek celkem