Archivní víno k 60. - 69. výročí

Stejná vinice, odrůda i postup zpracování každoročně přinesou naprosto jiný výsledek. Pokud se k tomu ještě přidá různě dlouhá doba zrání, zjistíte, že každá láhev archivního vína je naprostým originálem, který obstojí jako luxusní dárek k významnému životnímu výročí.

TIP: Slaví vaši rodiče nebo prarodiče diamantovou či kamennou svatbu? Potěšte je láhvi archivního vína, které zraje krásných 60 nebo 65 let – tedy stejně dlouho jako jejich manželství!

Jak vybrat archivní víno k 60.–69. výročí (a u nikoho si ro nerozlít)

Nemusíte být someliér, abyste dokázali vybrat kvalitní archivní víno. Sháníte-li víno k výročí, doporučujeme orientovat se podle ročníku, případně země původu. A jakou barvu vína zvolit? Obecně platí, že ženy si spíše vychutnají bílé víno se sladkými tóny, zatímco muži si potrpí na červené víno trpčí chuti.

TIP: Nic vám samozřejmě nebrání v tom, abyste si se symbolikou čísel trochu pohráli. K 60. výročí se nabízí vytvořit dárkovou sadu červeného a bílého vína zrajícího 30 let nebo dárkový koš s třemi různými odrůdami vín, která se archivovala krásná dvě desetiletí. 

Originální dárkovou kolekci vín vytvoříte nejsnáze tak, že si pořídíte dřevěný box na dvě, tři nebo čtyři lahve vína.

Archivní víno si nejlépe vychutnáte při speciálních příležitostech, jako výročí seznámení a svatby nebo jiné životní události. K objednávce doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína, který zabrání poškození korku, a dárkový box na jedno, dvě nebo tři láhve vína.

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Vložte ho proto do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A oslava výročí je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 60.–69. výročí doručit své drahé polovičce, rodičům nebo třeba obchodnímu partnerovi? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den výročí.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme dárek k výročí, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Stránka 1 z 4 - 41 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 41 položek celkem