Archivní víno k 70. - 79. výročí

Archivní víno potěší obdarovaného hned dvakrát. Poprvé při předání a podruhé při ochutnávce, kdy se konečně projeví potenciál vína, který se rozvíjel více než 70 let. Aby luxusní láhev archivního vína náležitě vynikla, vložte ji do dárkové krabice a přidejte k ní osobní věnování. Sháníte dárek na poslední chvíli? Víno v dárkovém balení doručíme expresně přímo oslavenci.

TIP: Slaví vaši rodiče nebo prarodiče platinovou či nebeskou svatbu? Potěšte je láhvi archivního vína, které zraje krásných 70 nebo 75 let – tedy stejně dlouho jako jejich manželství!

Jak vybrat archivní víno k 70.–79. výročí (a u nikoho si ro nerozlít)

Nemusíte být someliér, abyste dokázali vybrat kvalitní archivní víno. Sháníte-li víno k výročí, doporučujeme orientovat se podle ročníku, případně země původu. A jakou barvu vína zvolit? Obecně platí, že ženy si spíše vychutnají bílé víno se sladkými tóny, zatímco muži si potrpí na červené víno trpčí chuti.

TIP: Jestliže vybíráte archivní víno k 70. výročí, pohrajte si se symbolikou čísel a vytvořte dárkovou sadu dvou vín zrajících 35 let. Chybu neuděláte ani v případě, že zvolíte vína stejné odrůdy. Pokud si je bude oslavenec vychutnávat postupně, může sledovat, jak se vlastnosti a kvalita vína s časem mění.

Originální dárkovou kolekci vín vytvoříte nejsnáze tak, že si pořídíte dřevěný box na dvě, tři nebo čtyři lahve vína.

Archivní víno si nejlépe vychutnáte při speciálních příležitostech, jako výročí seznámení a svatby nebo jiné životní události. Dlouhá léta zrání se však podepsala na stavu korku, proto k objednávce doporučujeme přidat speciální otvírák na archivní vína. Láhev s ním snadno a lehce otevřete, aniž by došlo k poškození korku a znehodnocení vína.  

Archivním vínům sluší dárkové balení

Jedinečnost archivního vína podtrhne luxusní dárkové balení. Láhev proto vložte do elegantního dárkového boxu na víno vyplněného slámou nebo do dřevěné krabice na dvě, tři nebo čtyři láhve vína.

–> PROHLÉDNOUT DÁRKOVÁ BALENÍ VÍNA <–

dárková balení vín

Dárek na poslední chvíli?

Víno v dárkovém balení standardně doručujeme do 3 pracovních dnů. Umíme to ale i rychleji. Pokud řešíte dárek na poslední chvíli, po dohodě vám víno dodáme expresně – po Praze během několika hodin, mimo Prahu do druhého dne. 

Víte, že objednávky přijaté do čtvrtečního dopoledne umíme nově doručit také v sobotu? A oslava výročí je zachráněna! 

Nechte víno doručit přímo oslavenci

Přejete si víno jako dárek k 70.–79. výročí doručit své drahé polovičce, rodičům nebo třeba obchodnímu partnerovi? Napište nám tuto informaci do poznámky a my vše zařídíme. Oslavenci předáme dárkové víno s věnováním přímo v den výročí.

P.S.: Fakturu najdete ve svém e-mailu, takže žádné faux-paux nehrozí!


Jistě chcete, aby váš dárek byl jedinečný a udělal oslavenci radost. Neváhejte nás kontaktovatvětšinu vín z naší nabídky osobně vybíráme a ochutnáváme, takže vám s výběrem toho pravého vína rádi poradíme. Společně vymyslíme dárek k výročí, který vykouzlí úsměv na tváři!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem